vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Designjet Z3200 PS 24” Photo Printer

Kalkulačka splátek CETELEM
82734 Kč s DPH

68375 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Velkoformátové inkoustové tisk., plotry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: Q6720B
Výrobce: HP
Váha: 86
Záruka: 24 měsíců
HP Designjet Z3200 PS 24” Photo Printer
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
12inkoustová tiskárna HP Designjet s novým inkoustem HP 73 Chromatic Red umožňuje trvanlivé černobílé a barevné fotografie ve výstavní kvalitě. Technologie HP DreamColor s vestavěným spektrofotometrem1 umožňuje snadnou kalibraci a práci s profily.
FunkceVytvářejte černobílé a barevné fotografie ve výstavní kvalitě.

Dosáhněte stálosti barevného i černobílého tisku až 200 let2. Tiskněte na řadu papírů HP od fotografických, uměleckých a potahovaných až po materiály pro výstavní výtisky.

Vytvářejte nádherné černobílé výtisky s jemnými přechody, sytou černou a neutrální šedou díky inkoustové sadě HP Quad-Black.

Získejte vynikající jednotnost lesku a minimalizujte odlesky na většině lesklých fotopapírů díky zesilovači lesku HP3.

Získejte široký barevný rozsah, který díky nové chromatické červené dosahuje 95% pokrytí barevného prostoru PANTONE®4.Snadno kalibrujte, profilujte a dosáhněte přesných, konzistentních barev s technologiemi HP DreamColor Technologies.

Kalibrace a práce s profily je snadná díky technologii HP DreamColor a vestavěnému spektrofotometru1, které umožňují vytvářet vlastní profily ICC přímo na vašem pracovišti.

Zjednodušte práci: snadno spravujte, vytvářejte a sdílejte předvolby papíru5 díky rozšířenému nástroji HP Color Center.

Vytvářejte vlastní simulaci vzorníku barev PANTONE®6 díky nástroji HP Professional PANTONE Emulation7.

Získejte odpovědi na své otázky v centru HP Knowledge Center a mějte kontrolu nad nastavením barev v softwaru Adobe Photoshop CS8.Umožňuje produktivní provoz a efektivní využití inkoustu9.

Tiskněte sytou, tmavou černou na matné a lesklé papíry bez nutnosti výměny inkoustových kazet.

Šetřete čas a peníze: vestavěná aplikace RIP pro formáty TIFF, JPEG a Adobe PS3/PDF umožňuje přímé zařazování úloh, používání fronty a vnořování6.

Optimalizujte výkon a dosáhněte efektivního využití inkoustu9 s automatickými servisními postupy. Technologie Optical Drop Detector (ODD) zabraňuje ucpání trysek, tiskovým chybám a plýtvání médii.

K vlastnostem zvyšujícím efektivitu patří vestavěný webový server HP a náhledy výtisků, které nahrazují metodu pokusu a omylu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Designjet Z3200 PS 24” Photo Printer
Diskuze k produktu: hp-designjet-z3200-ps-24-photo-printer není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.