vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Desktop Mini Security/Dual Vesa Sleeve

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
518 Kč s DPH

428 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G1K22AA
Váha: 0,39
Záruka: 12 měsíců
HP Desktop Mini Security/Dual Vesa Sleeve
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vložte počítač HP Mini PC do pouzdra HP Desktop Mini Security/Dual VESA pro bezpečné připevnění počítače za displej, umístění řešení na stěnu a jeho uzamknutí pomocí volitelného zámku kabelu HP Ultra-Slim. Užijte si snadný přístup ke všem svým portům pomocí pouzdra a výřezů vytvořených výhradně pro váš stolní počítač HP Mini.
Jednoletá omezená záruka vám poskytne klid na práci. Stolní počítač HP 260 Mini, HP ProDesk 400 Mini, HP ProDesk 600 Mini, HP EliteDesk 705 Mini, HP EliteDesk 800 Mini
Hmotnost 390 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 45,8 x 181 x 161 mm
Co je obsaženo v krabici Pouzdro Security/Dual VESA; 1 bezpečnostní konzola pro použití se stolním počítačem HP EliteDesk 800/705 Mini a HP ProDesk 600/400 Mini; 1 bezpečnostní konzola pro použití se stolním počítačem HP 260 Mini; 4 žebrované šrouby; Instalační příručka; Záruka Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Desktop Mini Security/Dual Vesa Sleeve
Diskuze k produktu: hp-desktop-mini-security-dual-vesa-sleeve-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.