vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP DP Granular Recovery Extens. SW E-LTU

Kalkulačka splátek CETELEM
37508 Kč s DPH

30998 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TB737AAE
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 3 měsíců
HP DP Granular Recovery Extens. SW E-LTU
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ke každé licenci Dataprotectoru je nutné zakoupit podporu, bez podpory je Dataprotector nefunkční! Pro více informací kontaktujte Product managera.

Výkonný zálohovací software HP Data Protector chrání virtuální a fyzické aplikace, provozované na jednotkách i tisících serverech. Softwarová deduplikace a sofistikované reportování zvyšuje výkon při zálohování i utilizaci použitých zálohovacích zařízení.

Funkce na vytváření snapshotů plně automatizuje a výrazně zrychluje proces obnovy dat a uvolňuje restriktivní systém zálohovacích oken. Centralizovaná správa a flexibilní licencování pomáhá snižovat náklady na vlastnictví technologie až o 70 %.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP DP Granular Recovery Extens. SW E-LTU
Diskuze k produktu: hp-dp-granular-recovery-extens-sw-eltu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.