vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP DP Upgrd to Unlim Slot Library E-LTU

Kalkulačka splátek CETELEM
302979 Kč s DPH

250396 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: B6958CAE
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 3 měsíců
HP DP Upgrd to Unlim Slot Library E-LTU
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ke každé licenci Dataprotectoru je nutné zakoupit podporu, bez podpory je Dataprotector nefunkční! Pro více informací kontaktujte Product managera.

Výkonný zálohovací software HP Data Protector chrání virtuální a fyzické aplikace, provozované na jednotkách i tisících serverech. Softwarová deduplikace a sofistikované reportování zvyšuje výkon při zálohování i utilizaci použitých zálohovacích zařízení.

Funkce na vytváření snapshotů plně automatizuje a výrazně zrychluje proces obnovy dat a uvolňuje restriktivní systém zálohovacích oken. Centralizovaná správa a flexibilní licencování pomáhá snižovat náklady na vlastnictví technologie až o 70 %.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP DP Upgrd to Unlim Slot Library E-LTU
Diskuze k produktu: hp-dp-upgrd-to-unlim-slot-library-eltu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.