vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Duet Pen

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1132 Kč s DPH

936 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP Duet Pen
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dělejte si poznámky a nákresy na papír a digitalizujte je do tabletu HP Pro Slate pomocí volitelné aplikace HP Paper Folio, anebo je zapisujte přímo na obrazovku tabletu pomocí pera HP Transcriber napájeného z baterie.

• Přepínání mezi režimem pera a stylusu - na jednom konci hrot pro inkoustovou kazetu a na druhém hrot pro stylus. Software integrovaný v tabletu rozpozná pero a umožňuje psaní a kreslení na obrazovce i mimo ni s volitelnou aplikací HP Paper Folio.
• Když potřebujete dobít, jednoduše připojte napájecí adaptér (AC) tabletu k portu micro USB pera. Barevné indikátory LED vás upozorní na nízkou hladinu nabití baterie pera.
• Nasaďte krytku a připněte ho k přepravnímu pouzdru nebo ke kapse.


Rozměry produktu (š x h x v)

•146,575 x 10 mmHmotnost produktu

•12,9 gCo je obsaženo v krabici

•Pero HP Duet
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Duet Pen
Diskuze k produktu: hp-duet-pen-2-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.