vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Elite 65W TB3 Dock

Kalkulačka splátek CETELEM
5179 Kč s DPH

4280 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: P5Q54AA#ABB
Výrobce: HP
Váha: 0,42
Záruka: 12 měsíců
HP Elite 65W TB3 Dock
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Máte spoustu věcí k připojení? Žádný problém! Připojte až 10 zařízení najednou pomocí portů jako Thunderbolt™ 3 (který zároveň podporuje rozhraní Display Port 1.2 a USB 3.1 Gen 2), čtyři porty USB 3.0, port RJ-45, port VGA, kombinovaný zvukový port a dva další porty Display Port.

Po náročném dni rychle dobijte energii počítače HP EliteBook s působivou nabíjecí stanicí, která nabíjí zařízení přímo přes napájecí kabel Thunderbolt™ 3.

Kompatibilní s HP Elite x2 1012 G1.

Hmotnost: 227 g
Rrozměry: (Š x H x V)230 x 57 x 17,5 mm

Záruka: 12 měsíců


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Elite 65W TB3 Dock
Diskuze k produktu: hp-elite-65w-thunderbolt-3-docking-station není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.