vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Elite x21011G1 Travel Keyboard

Kalkulačka splátek CETELEM
4129 Kč s DPH

3412 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K6B54AA#ABB
Výrobce: HP
Váha: 0,53
Záruka: 12 měsíců
HP Elite x21011G1 Travel Keyboard
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pomozte chránit displej svého tabletu HP Elite x2 1011 G1 a pracujte na cestách chytřeji s prvotřídní plnohodnotnou cestovní klávesnicí HP Elite x2 1011 G1 – pouzdrem a klávesnicí v jednom.

Funkce
*Získejte úžasné možnosti využití klávesnice.
Užijte si výrazné klávesy a konzistentní výkon klávesnice HP Premium plné velikosti s řadami funkčních kláves a zástupců, kontrolek LED a dotykové podložky pro snadnou tvorbu obsahu a rychlé zadávání dat.
*Neztrácejte produktivitu, ať pracujete odkudkoli.
Získejte snadné možnosti připojení k externím zařízením s portem USB 3.0 a mějte pod kontrolou své komunikační možnosti s integrovaným kombinovaným zvukovým konektorem. Dobijte energii připojením adaptéru tabletu ke konektoru DC na klávesnici.
*Zachovejte svůj displej bez poskvrny.
Dodejte svému tabletu a monitoru další ochrannou vrstvu a úplně je obalte fólií. Zatáhněte magnetickou klapku zpět do stojanu s pohodlným 130stupňovým zobrazovacím úhlem. Tablet uvnitř fólie zajistíte pomocí konektoru a integrovaného držáku.
*Vysoká odolnost.
Pouzdro s odolnou hliníkovou konstrukcí na spodní straně a broušeným polyuretanovým designem zajišťuje ochranu proti opotřebení v kanceláři i mimo ni.

Technické údaje:
Rozměry (Š x H x V)
29,56 x 21 x 0,6 cm
Hmotnost
530 g

Obsah balení:
Cestovní klávesnice HP Elite x2 1011 G1
Dokumentace

Záruka: 12 měsíců
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Elite x21011G1 Travel Keyboard
Diskuze k produktu: hp-elite-x2-1011-g1-travel-keyboard-english není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.