vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP ElitePad Expansion Jacket

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2137 Kč s DPH

1766 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: H4J85AA
Výrobce: HP
Váha: 0,26
Záruka: 12 měsíců
HP ElitePad Expansion Jacket
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pouzdro HP ElitePad Expansion Jacket

•Rychlé a snadné ukládání, sdílení a přenášení souborů díky integrované čtečce karet micro SD. Elegantní design se přichytí k HP ElitePad, aniž by snižoval jeho mobilitu. Jednoletá omezená záruka HP vám poskytne klid na práci.
•Chcete-li prodloužit životnost baterie až na 20 hodin a pracovat bez potřeby nabíjení, stačí vložit baterii pouzdra HP ElitePad (prodávána samostatně) do pouzdra před tím, než do něj vložíte tablet HP ElitePad. Poznámka: K připevnění baterie je zapotřebí šroubovák (není přiložen).
•HP ElitePad nabízí stereo zvukový prožitek, abyste mohli poslouchat hudbu, když budete ve chvílích volna moci rychle připojit dokovací stanici HP ElitePad (prodávána samostatně) zajišťující ještě větší rozšíření a možnosti připojení.

Hmotnost 260 g

Minimální rozměry (Š x H x V) 26,92 x 20,46 x 1,75 cm

Co je obsaženo v krabici
Pouzdro HP ElitePad Expansion Jacket; Napájecí adaptér; Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP ElitePad Expansion Jacket
Diskuze k produktu: hp-elitepad-expansion-jacket-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.