vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP ElitePad HDMI/VGA Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
996 Kč s DPH

823 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H3N45AA
Váha: 0,05
Záruka: 12 měsíců
HP ElitePad HDMI/VGA Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Počítačové porty. Bez počítače. Adaptér HP ElitePad HDMI/VGA umožňuje snadné připojení k externímu monitoru nebo projektoru a sdílení prezentací a prací na větší obrazovce.* Jednoduše připojte jeden konec adaptéru do HP ElitePad a druhý konec do vašeho zařízení. Až se budete chtít odpojit, adaptér odpojíte a můžete jít. Řada doplňků určená přímo pro HP ElitePad rozšiřuje možnosti využití a přemění opravdový podnikový tablet na komplexní podnikové řešení. Získejte pocit bezpečí s jednoletou omezenou zárukou. Další podpora je k dispozici (pouze v Severní Americe) nonstop po telefonu a v on-line diskuzních fórech.
Hardwarová kompatibilita HP ElitePad
Hmotnost 50,4 g
Rozměry (šířka x hloubka x výška) 152,91 x 14 x 65 mm
Co je obsaženo v krabici Adaptér HP ElitePad HDMI a VGA; Záruční karta; Příručka pro rychlou instalaci
Záruka Omezená jednoletá záruka HP
HP QuickSpecs .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP ElitePad HDMI/VGA Adapter
Diskuze k produktu: hp-elitepad-hdmi-vga-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.