vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP ElitePad Jacket Battery

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1553 Kč s DPH

1283 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: H4F20AA
Výrobce: HP
Váha: 0,19
Záruka: 12 měsíců
HP ElitePad Jacket Battery
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stačí zapnout a hned můžete začít pracovat. S baterií pouzdra HP ElitePad, která se zacvakne do rozšiřujícího pouzdra HP ElitePad a okamžitě prodlužuje životnost tabletu HP ElitePad až na 20 hodin, zůstanete produktivní po celý den. (HP ElitePad a rozšiřující pouzdro HP ElitePad se prodávají samostatně.)

•Elegantní design pevně zapadne do pouzdra, aniž by zvětšoval tloušťku nebo zhoršoval mobilitu.
•Šrouby (přiloženy) zajistí pevné uchycení baterie na místě. (Šroubovák není přiložen, je zapotřebí k připevnění baterie).
•Jednoletá omezená záruka HP vám poskytne klid na práci.
•Životnost baterie se liší v závislosti na konkrétním modelu, konfiguraci, spuštěných aplikacích, funkcích, míře využití, bezdrátovém připojení a nastavení řízení spotřeby. Maximální kapacita baterie vlivem dlouhodobého používání klesá.


Hmotnost 190 g

Minimální rozměry (Š x H x V) 11,85 x 20,0 x 0,43 cm

Co je obsaženo v krabici
Baterie pouzdra HP ElitePad Expansion Jacket; Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP ElitePad Jacket Battery
Diskuze k produktu: hp-elitepad-jacket-battery není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.