vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP ElitePad Power/RJ45 Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
848 Kč s DPH

701 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F9D31AA
Váha: 0,048
Záruka: 12 měsíců
HP ElitePad Power/RJ45 Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Získejte snadné připojení k síti Ethernet a možnost nabíjení tabletu HP ElitePad 900 nebo 1000 G2 s napájecím/ethernetovým adaptérem HP ElitePad. Řada doplňků určená přímo pro HP ElitePad 900 a 1000 G2 rozšiřuje možnosti využití a přemění skutečný firemní tablet na komplexní podnikové řešení.Pro připojení rozhraní Ethernet stačí jednoduše zapojit jeden konec adaptéru do tabletu HP ElitePad 900 nebo 1000 G2 a na druhém konci zapojit kabel Ethernet (prodáván samostatně) do portu RJ-45.Chcete-li nabíjet svůj tablet HP ElitePad, když je připojen k síti Ethernet, stačí zapojit 70kolíkovou zástrčku napájecího adaptéru (AC) do zásuvky na adaptéru.Vezměte si adaptér s sebou pro snadné možnosti připojení. Až budete potřebovat odejít, odpojte ho a strčte do tašky s tabletem.Vezměte si adaptér s sebou pro snadné možnosti připojení. Až budete potřebovat odejít, odpojte ho a vložte do tašky s tabletem.ElitePad 900 a 1000 G2
Hmotnost 48 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 5,5 x 54,75 x 1,53 cm
Co je obsaženo v krabici Kabel napájení/adaptéru RJ45 HP, záruční karta WW, příručka pro rychlou instalaci
Záruka Na napájecí/ethernetový adaptér HP ElitePad se vztahuje jednoletá omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je nainstalován. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.
HP QuickSpecs .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP ElitePad Power/RJ45 Adapter
Diskuze k produktu: hp-elitepad-power-rj45-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.