vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Rozšiřující pouzdro ElitePad Productivity

Kalkulačka splátek CETELEM
5650 Kč s DPH

4669 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: D6S54AA#BCM
Výrobce: HP
Váha: 0,85
Záruka: 12 měsíců
HP Rozšiřující pouzdro ElitePad Productivity
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Víc než jen pouzdro - je věstavěná inteligence Zvyšte svou produktivitu díky klávesnici, dvěma portům USB, čtečce karet SD a nastavitelným podstavcem, vše v jednom.

Stačí vložit zařízení HP ElitePad do pouzdra a můžete si užít další možnosti připojení a notebooku bez notebooku.
Stylový a lehký design nabízí také dokovací konektor, ve kterém můžete napájet pouzdro a současně dobíjet zařízení HP ElitePad pomocí napájecího adaptéru HP ElitePad (součást HP ElitePad).
Najděte si tu nejpohodlnější pozici pro práci a prohlížení. Obal je možné převrátit tak, aby vznikl podstavec pro případ, že jako alternativu práce s dotykovou obrazovkou používáte integrovanou klávesnici.


Hardwarová kompatibilita: HP ElitePad
Hmotnost: 850 g
Minimální rozměry (Š x H x V): 269,2 × 215,9 × 23 mmPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Rozšiřující pouzdro ElitePad Productivity
Diskuze k produktu: hp-elitepad-productivity-jacket není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.