vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Bezpečnostní obal ElitePad s čtečkou SmartCard a čtečkou otisků prstů

Kalkulačka splátek CETELEM
9382 Kč s DPH

7754 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E5S91AA
Výrobce: HP
Váha: 0,317
Záruka: 12 měsíců
HP Bezpečnostní obal ElitePad s čtečkou SmartCard a čtečk...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezpečnost tabletu HP ElitePad snadno zvýšíte s bezpečnostním obalem HP ElitePad, který je vybaven integrovanou čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů pro zjednodušení přihlašování a zamezení neoprávněnému přístupu k datům uloženým ve vašem zařízení nebo privátní síti.
Pomocí čtečky čipových karet na zadní straně obalu a vybrané čipové karty a softwaru zabezpečení1 můžete přidat procesy ověřování a zabezpečeného přihlašování v prostředích pracujících s citlivými daty. Vyrovnejte obal s konektorem HP ElitePad, zacvakněte je a zajistěte přiloženým šroubem. Porty, konektory a fotoaparát tabletu zůstanou dostupné a tablet i tak můžete nabíjet v dokovací stanici HP ElitePad (prodáváno samostatně). Řada doplňků určená přímo pro HP ElitePad rozšiřuje možnosti využití a přemění opravdový podnikový tablet na komplexní podnikové řešení.

Hmotnost: 317 g
Minimální rozměry (Š x H x V): 268,4 × 196,9 × 16,5 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Bezpečnostní obal ElitePad s čtečkou SmartCard a čtečkou otisků prstů
Diskuze k produktu: hp-elitepad-security-jacket-with-smart-card-and-fingerprint-reader není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.