vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bazar - HP Executive Tablet Pen - rozbaleno

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
652 Kč s DPH

539 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H4E45AA
Záruka: 12 měsíců
Bazar - HP Executive Tablet Pen - rozbaleno
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rozbaleno, nepoužito

Klepněte a pište. Používejte ho, jak sami budete chtít. Zapisujte zprávy a poznámky svým rukopisem přímo na obrazovku tabletu HP. Potom je můžete uložit nebo převést na strojově psaný text a použít v dalších aplikacích. Pero HP Executive Tablet Pen je součástí řady doplňků navržených pro HP ElitePad, které vám pomohou přeměnit opravdový podnikový tablet na komplexní podnikové řešení. Pero můžete kromě psaní na obrazovce používat i pro kliknutí pravým tlačítkem, kreslení, zadávání znaků a navigování. Funguje výborně díky kapacitnímu hrotu s přesností špičky špendlíku a přispívá ke zvýšení produktivity. Vysoce citlivý, měkký pryžový hrot cvakne a hladce klouže po tabletu a nepoškrábe obrazovku.
Hmotnost 0,03 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška) 14,35 x 1,2 cm
Co je obsaženo v krabici Pero tabletu HP Executive; Zápěstní poutko 58,0 cm (22,8"); 1 baterie AAA; Dokumentace
HP QuickSpecs .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bazar - HP Executive Tablet Pen - rozbaleno
Diskuze k produktu: hp-executive-tablet-pen-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.