vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP F-310 Dashcam

Kalkulačka splátek CETELEM
4424 Kč s DPH

3656 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Autovybaveni nebo Kamery na pam. karty
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: G7M34AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP F-310 Dashcam
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Záznamová kamera do auta
Úhlopříčka obrazovky: 6 cm (2,4")
Rozlišení: Full HD (1920 x 1080)
Možnosti ukládání: Micro SD (až 32 GB)
Výstupní konektory: Micro USB, Mini HDMI
Rozměry: 7 x 6 x 3,2 cm
Další: Integrovaná GPS; držák součást balení; širokoúhlý objektiv

Malé rozměry a nízká cena, ale vysoká hodnota
Palubní kamera natáčí na Micro SD kartu záznam jízdy a v případě nečekaných dopravních situací na vozovce je skvělým pomocníkem při vysvětlování všech možných problémů na silnici. Širokoúhlá čočka dokáže zachytit téměř vše před vozidlem a integrovaná baterie umožňuje odpojení kamery a vytvoření fotodokumentace nastalé události. Kamera nepřekáží řidiči ve výhledu, protože její nejdelší strana je kratší než 7 centimetrů.

Věrné zachycení vaší krasojízdy
Výsledné video má rozlišení Full HD nebo HD a díky vestavěné GPS jsou ukládány také informace o přesné pozici, rychlosti a směru jízdy. Informace o rychlosti a směru jízdy si můžete nechat zobrazit přímo na 6 centimetrový barevný displej, který současně zobrazuje snímanou realitu vozovky. Ovládání kamery je jednoduché a to včetně snadného připevnění na přední sklo automobilu.

Pomocné funkce
Kamera není jen pouhým nástrojem pro zaznamenání příjemných i méně šťastných okamžiků před vozidlem. Napomůže Vám zajistit větší bezpečnost během jízdy. Můžete si nastavit výstrahu při překročení povolené rychlosti nebo po hodině jízdy řidiči navrhne speciálním tónem odpočinek. Při prvním spuštění je kamera nastavena na automatické nahrávání, kdy se začne natáčet při nastartování motoru vozidla. Po naplnění kapacity se automaticky začnou přepisovat nejstarší jízdy.

3-osý G senzor
Každý řidič si může možnosti nahrávání přizpůsobit vlastním požadavkům zvolením několika různých módů. Jeden z módů automaticky uloží záznam události, pokud 3-osý snímač přetížení zaznamená prudké brzdění nebo podobnou nenadálou událost. Nahraný soubor je chráněn proti přepsání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP F-310 Dashcam
Diskuze k produktu: hp-f310-dashcam není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.