vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Q5487A Premium Plus Photo and Proofing Gloss,457x610mm,286g,20ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2497 Kč s DPH

2064 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: Q5487A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
Q5487A Premium Plus Photo and Proofing Gloss,457x610mm,28...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP Paper 458 x 610 mm (A2+), 280 g/m2, 20 ks, fotografický, lesklý, premium, Q5487A
Přehled Fotografický papír HP Premium Plus Gloss Photo Paper je lesklé fotografické a nátiskové médium poskytující nádherný tisk odolávající blednutí přibližně 82 let[1] s konzistentní kvalitou a stabilitou barev vyžadovanou profesionály.
Společnosti vytvářející plakáty a prezentace. Materiály do prodejen a maloobchodní sítě, zvětšeniny fotografií, nátisky, umělecké reprodukce. Geografické informační systémy (GIS). Profesionální fotografové, předtiskové služby, nátisk a grafičtí návrháři.
Poutače na výstavištích a propagačních akcích, transparenty v prodejnách, zvětšeniny fotografií a nátisk.
Funkce Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Gloss Photo Paper poskytuje konzistentně lesklý povrch na nátisky a fotografie profesionální kvality.
Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Gloss Photo Paper dodává nátiskům a fotografiím přesnost barev a neuvěřitelný barevný gamut, který zobrazuje obrázky ve skutečně fotografické kvalitě.
Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Gloss Photo Paper je silné pevné médium s profesionálním vzhledem a působivostí a výjimečnou odolnost proti blednutí, konzistentní kvalitou a stabilitou barev, které požadují profesionálové.
Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v): 719 × 470 × 19,05 mm
Hmotnost balení: 2,54 kg
Specifikace Počet listů v balení: 20
Rozměry média: 458 x 610 mm
Hmotnost tiskového materiálu: 280 g/m˛ dle testovací normy ISO 536
Povrch média: Lesk
Jas tiskového materiálu: Vyšší než nebo rovno 87 % dle testovací normy ISO 2469
Tloušťka tiskového materiálu: 11,5 mil./292 mikrometrů, dle testovací metody ISO 534
Průsvitnost: Vyšší než nebo rovno 93 % dle testovací normy ISO 2470
Bělost: Vyšší nebo rovno 99 dle testovací metody CIE Ganz 82
Úroveň lesku tiskového materiálu: Lesk dle testovací normy ASTM D-523
Hlavní materiál: Dřevovláknitý materiál a polyetylén
Způsob recyklace: Výroba energie spalováním
Země původu: Vyrobeno ve Švýcarsku
Provozní požadavky Rozsah provozní teploty: 15 až 35 °C
Rozsah skladovacích teplot: -5 až 45 °C
Vlhkost skladování: 5 až 95 % RV
Doba schnutí tiskového materiálu: 5 minut (při 23 °C, 50 % RV)
Skladovatelnost: 1 rok, v uzavřeném originálním balení
Co je obsahem Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.[1]Ústav Wilhelm Imaging Research potvrdil, že tisky zhotovené s inkoustovými kazetami HP 85 a fotografickými papíry HP Premium Plus Photo Paper mohou být vystaveny ve vnitřním prostoru pod sklem po dobu 82 let, než se u nich viditelně projeví blednutí a skvrny (další informace uvádí stránka http://www.wilhelm-research.com). Hodnocení stálosti obrazu vycházejí z urychlených testů světelné stability provedených se studeným bílým fluorescenčním osvětlením o intenzitě 35 klux filtrovaným přes sklo při udržované teplotě vzduchu 24 °C a relativní vlhkosti 60 %. S využitím sady kritérií „Visually-Weighted Endpoint Criteria Set v3.0“ ústavu Wilhelm Imaging Research, Inc., byla data extrapolována pro osvětlení 12 hodin denně s intenzitou 450 lux a představují počet roků, po kterém bude snadno pozorovatelné blednutí, změny vyvážení barev nebo vznik skvrn.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Q5487A Premium Plus Photo and Proofing Gloss,457x610mm,286g,20ks
Diskuze k produktu: hp-fotograficky-leskly-papir-c-a2-20-listu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.