vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP H3200 Orange BT Wireless Headset - REPRO

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
275 Kč s DPH

227 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G1Y54AA#ABB
Váha: 0,025
Záruka: 24 měsíců
HP H3200 Orange BT Wireless Headset - REPRO
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP Wireless Mono Headset H3200 Orange

S bezdrátovou náhlavní sadou HP H3200 můžete poslouchat hudbu, jízdní pokyny a další informace ze svého telefonu, tabletu nebo systému vozidla. S redukcí šumu a podporou duálního připojení Bluetooth nebyl poslech čistého zvuku nikdy jednodušší.

Dvě zařízení.
- Rozšiřte své možnosti poslechu na dvě zařízení Bluetooth 3.0.4 Funkce automatického párování zajistí během několika sekund spojení s kompatibilními smartphony, tablety nebo jinými médii.

Mluvte a poslouchejte celé hodiny.
- Pohodlný handsfree poslech čistého zvuku po dobu více než 6 hodin při volání a až 150 hodin v pohotovostním režimu.

Výrazné barvy.
- Kompaktní a výrazně stylové provedení s lesklými barvami odrážejícími vaši osobitost – bílá Snow, černá Jet, oranžová Neon, zelená Neon.

Pohodlné nošení
- Profilované ušní koncovky se dobře zasunují a vytahují a jsou vyrobeny z materiálu, který odvádí teplo a vlhkost při dlouhodobém používání; lze nosit na levém nebo pravém uchu.

Čistý zvuk.
- Zapomeňte na zkreslení zvuku s ozvěnou a funkce potlačení šumu větru zajistí čistý poslech a používání mikrofonu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP H3200 Orange BT Wireless Headset - REPRO
Diskuze k produktu: hp-h3200-orange-bt-wireless-headset-repro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.