vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP JetDirect 2800w NFC & Wireless Direct Accessory

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1312 Kč s DPH

1084 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Print servery drát
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: J8029A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP JetDirect 2800w NFC & Wireless Direct Accessory
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jednotka JetDirect 2800w s funkcí NFC / bezdrátového přímého tisku přináší bezdrátový tisk dotykem ze zařízení s podporou NFC nebo přes zabezpečené připojení typu peer-to-peer ze smartphonů, tabletů a přenosných počítačů1,2,3. Ideální pro malé a středně velké firmy, které potřebují jednoduché řešení pro mobilní tisk.
FunkceMůžete vyrazit a tisknout

Tiskněte v pohybu pomocí bezdrátového přímého tisku ze svého smartphonu, tabletu nebo přenosného počítače na tiskárně s aktivním tiskovým serverem JetDirect1.

Mějte neustále přístup k mobilnímu tisku i při přesunu mezi kancelářemi.Získejte pohodlí mobilního tisku dotykem

Zpřístupnění praktické funkce tisku dotykem. Jednotka HP JetDirect 2800w spolupracuje se zařízeními s podporou NFC přes připojení typu peer-to-peer3.

Jednoduše se dotkněte mobilním zařízením tiskárny nebo multifunkční tiskárny s podporou technologie HP JetDirect a začněte tisknout3.Buďte mobilní a přitom zabezpečení

Udržujte svou síť nedostižnou: HP Jetdirect 2800w podporuje bezdrátový přímý tisk a tisk dotykem ze zařízení s podporou NFC2,3.

Díky připojení typu peer-to-peer mohou mobilní uživatelé tisknout bez přístupu k firemní síti.Mobilita při zajištění funkcí správy

Snadná správa jednotky HP Jetdirect 2800w v celém tiskovém systému pomocí aplikace HP Web Jetadmin4.

Prostřednictvím jednoho rozhraní můžete zapnout, respektive vypnout funkci bezdrátového tisku a nastavit přístupové heslo.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP JetDirect 2800w NFC & Wireless Direct Accessory
Diskuze k produktu: hp-hp-2800w-nfc-wireless-direct není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.