vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP hs2350 HSPA+ Mobile Broadband

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2161 Kč s DPH

1786 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: H4X00AA
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP hs2350 HSPA+ Mobile Broadband
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
• Stahujte elektronickou poštu, procházejte internetové stránky a připojujte se k podnikovým sítím z libovolného místa v oblasti s pokrytím. Vyhrazená šířka pásma pomáhá zajistit vyšší zabezpečení připojení ve srovnání s veřejnými bezdrátovými sítěmi.
• Získejte možnost výběru nejlepších datových služeb dostupných podle umístění (UMTS/HSPA nebo GSM/GPRS/EDGE), abyste se snadněji připojili při roamingu do několika různých sítí.
• Užívejte si svobodu připojení na více místech, rychlost širokopásmového připojení a pokrytí sítí 3G.

Modul pro širokopásmové mobilní připojení HSPA+ HP hs2350 pro vybrané firemní notebooky HP používá integrovanou technologii sítě WWAN, která umožňuje připojení a povoluje roaming v bezdrátových sítích v mnoha zemích po celém světě.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP hs2350 HSPA+ Mobile Broadband
Diskuze k produktu: hp-hs2350-hspa-mobile-broadband není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.