vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP hs3110 HSPA+ Mobile Module WWAN Card for NTB HP

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2274 Kč s DPH

1879 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: E5M76AA
Váha: 0,006
Záruka: 12 měsíců
HP hs3110 HSPA+ Mobile Module WWAN Card for NTB HP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stahujte elektronickou poštu, procházejte internetové stránky a připojujte se k podnikovým sítím z libovolného místa v oblasti s pokrytím. Vyhrazená šířka pásma pomáhá zajistit vyšší zabezpečení připojení ve srovnání s veřejnými bezdrátovými sítěmi. Flexiblní a automatický výběr nejlepších dostupných datových služeb v daném místě, ať už se jedná o WCDMA / HSPA / HSPA+ nebo EDGE / GPRDS / GSM. To je užitečné především pro uživatele, kteří využívají roaming v několika různých sítích. Užívejte si svobodu připojení na více místech, rychlost širokopásmového připojení a pokrytí sítí 3G. Z výroby konfigurovatelné možnosti pro dodatečný výběr notebooků HP. Podrobnější informace o kompatibilitě najdete ve stručných specifikacích vašeho notebooku. Na modul širokopásmového připojení HP se vztahuje roční omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici sedm dnů v týdnu, 24 hodin denně a v diskusních fórech online. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Hmotnost 6 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 4,2 x 3 x 0,23 cm
Záruka Na modul širokopásmového připojení HP se vztahuje roční omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici sedm dnů v týdnu, 24 hodin denně a v diskusních fórech online. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP hs3110 HSPA+ Mobile Module WWAN Card for NTB HP
Diskuze k produktu: hp-hs3110-hspa-mobile-module není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.