vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP K3010 Wired Keyboard

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
502 Kč s DPH

415 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: P0Q50AA#AKB
Záruka: 24 měsíců
HP K3010 Wired Keyboard
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP K3010 Keyboard

Navigace a psaní s nízkým profilem.

Kabelová klávesnice HP K3010 poskytuje moderní přístup k základním ovládacím prvkům počítače – pomocí specifických funkčních kláves k ovládání systému Windows 10.

Klasická přímočará efektivita
- Zapomeňte na „datlování“ s velkými klávesami typu „chiclet“ a plnohodnotnou klávesnicí, která umožňuje pohodlné a uživatelsky přívětivé psaní.

Praktické klávesy
- Klávesnice vedle klasického psaní nabízí i speciální funkční klávesy pro snadné ovládání multimédií a přístup ke kouzelné liště, seznamu přepínačů a dalším položkám systému Windows 8.

Funkce:
- Numerická klávesnice umožňuje rychlé zadávání čísel a výpočtů v tabulkových procesorech nebo finančních programech – včetně volitelných kláves pro ovládání dokumentů.
- Kabelová klávesnice HP K3010 spolupracuje s většinou počítačů a tabletů s operačním systémem Windows.
- Tlačítko přepnutí do úsporného režimu spánku umožňuje rychlé zapínání a vypínání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP K3010 Wired Keyboard
Diskuze k produktu: hp-k3010-wired-keyboard není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.