vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CF243A - HP LJ 1x500-SHEET FEEDER WITH CABINET AND STAND

Kalkulačka splátek CETELEM
16275 Kč s DPH

13450 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CF243A
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
CF243A - HP LJ 1x500-SHEET FEEDER WITH CABINET AND STAND
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Toto příslušenství pro podávání papíru omezí nutnost cest k tiskárně jen kvůli vložení papíru. Vytisknete více stran bez nutnosti doplňování papíru.

Automaticky tiskněte na dva různé typy papíru, jako např. běžný papír a lesklý papír na brožury, bez nutnosti vkládat papír ručně pro každou tiskovou úlohu. Ušetřete čas a zvyšte výkon jednotlivců i pracovních skupin s vyšší kapacitou papíru tohoto zásobníku na 500 listů se skříní a stojanem od společnosti HP.

Díky dostupnějším listům papíru uživatelé stráví méně času jeho doplňováním.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CF243A - HP LJ 1x500-SHEET FEEDER WITH CABINET AND STAND
Diskuze k produktu: hp-laserjet-1x500-sheet-feeder-and-stand není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.