vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 1x500 sheet feeder with cabinet and stand - podavač se stojanem pro LaserJet M775

Kalkulačka splátek CETELEM
17331 Kč s DPH

14323 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CE792A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP 1x500 sheet feeder with cabinet and stand - podavač se...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled
Zvyšte produktivitu rostoucích pracovních skupin pomocí těchto jednoduchých, ale praktických doplňků k podávání papíru, které dokážou pracovat s médii od formátu A4/letter po formát A3 a zaručují delší interval tisku bez doplňování papíru.
Funkce

Toto příslušenství pro podávání papíru omezí nutnost cest k tiskárně jen kvůli vložení papíru. Vytisknete více stran bez nutnosti doplňování papíru.

Automaticky tiskněte na dva různé typy papíru, jako např. běžný papír a lesklý papír na brožury, bez nutnosti vkládat papír ručně pro každou tiskovou úlohu.

Ušetřete čas a zvyšte výkon jednotlivců i pracovních skupin s vyšší kapacitou papíru tohoto podavače na 500 listů se stojanem od společnosti HP. Díky dostupnějším listům papíru uživatelé stráví méně času jeho doplňováním.


Technické údaje
Vlastní velikost médií 210 x 148 až 297 x 432 mm Hmotnost 19,5 kg Minimální rozměry (Š x H x V) 745 x 668 x 439 mm Co je obsaženo v krabici Podavač se stojanem HP LaserJet 1x500-sheet; Průvodce instalací Záruka 90denní záruka (pouze na díly)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 1x500 sheet feeder with cabinet and stand - podavač se stojanem pro LaserJet M775
Diskuze k produktu: hp-laserjet-1x500-sheet-feeder-stand není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.