vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet 1x500 Sheet Feeder Stand

Kalkulačka splátek CETELEM
13870 Kč s DPH

11463 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CE792A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP LaserJet 1x500 Sheet Feeder Stand
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Toto příslušenství pro podávání papíru omezí nutnost cest k tiskárně jen kvůli vložení papíru. Vytisknete více stran bez nutnosti doplňování papíru.

Automaticky tiskněte na dva různé typy papíru, jako např. běžný papír a lesklý papír na brožury, bez nutnosti vkládat papír ručně pro každou tiskovou úlohu. Ušetřete čas a zvyšte výkon jednotlivců i pracovních skupin s vyšší kapacitou papíru tohoto podavače na 500 listů se stojanem od společnosti HP.

Díky dostupnějším listům papíru uživatelé stráví méně času jeho doplňováním.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet 1x500 Sheet Feeder Stand
Diskuze k produktu: hp-laserjet-1x500-sheet-feeder-stand není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.