vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Stapler/Stacker pro HP Color LaserJet 500/600 (M602dn)

Kalkulačka splátek CETELEM
17858 Kč s DPH

14759 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CE405A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Stapler/Stacker pro HP Color LaserJet 500/600 (M602dn)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled
Výstupní stohovače HP LaserJet na 500 listů zlepšují správu pracovních procesů a umožňují práci více uživatelů. Minimalizujte nutnost dozoru nad tiskárnou díky pohodlnému automatickému sešívání úloh, řazení listů a třídění v přídavném výstupním zásobníku.
Funkce

Zvyšte produktivitu a ušetřete čas díky efektivnějším pracovním procesům s automatickým sešíváním. Sešívejte až 15 stránek v dokumentu a získejte funkce řazení a třídění během pracovního procesu.

Velký zásobník na 500 listů zvyšuje výstupní kapacitu tiskárny a umožňuje práci s úlohami od více uživatelů.

Ušetřete si čas strávený hledáním úloh díky funkci třídění úloh do úhledných stohů.


Technické údaje
Vlastní velikost médií 140 x 210 až 216 x 356 mm Hmotnost 4,15 kg Minimální rozměry (Š x H x V) 340 x 445 x 239 mm Co je obsaženo v krabici Sešívačka/stohovač HP LaserJet na 500 listů; Instalační příručka; List WEEE Errata Záruka Jednoletá komerční záruka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Stapler/Stacker pro HP Color LaserJet 500/600 (M602dn)
Diskuze k produktu: hp-laserjet-500sheet-stacker-stapler není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.