vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet M4555 MFP1X500Sht IP Cabinet

Kalkulačka splátek CETELEM
15010 Kč s DPH

12405 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CE734A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP LaserJet M4555 MFP1X500Sht IP Cabinet
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Díky tomuto doplňku pro podávání papíru zvýšíte produktivitu své pracovní skupiny a ušetříte si vycházky k tiskárně kvůli doplňování papíru. Zvyšte vstupní kapacitu o dalších 500 listů.
Tento všestranný zásobník pojme standardní formáty papíru o rozměrech od 14,7 x 21 do 21,6 x 35,6 cm. Tiskněte externí dokumenty a běžné kancelářské dokumenty na papír různých formátů.

Zbavte se nepořádku. Zlepšete dostupnost spotřebního materiálu – můžete jej skladovat ve zvláštní integrované odkládací zásuvce v tiskárně. Umístěte multifunkční zařízení přímo k pracovním skupinám, nebo tak, aby nezavazelo.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet M4555 MFP1X500Sht IP Cabinet
Diskuze k produktu: hp-laserjet-m4555-mfp1x500sht-ip-cabinet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.