vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Multifunkce HP LaserJet Pro 500 M570dw A4 bar/30str| USB| WIFI| duplex| 2,31 Kč

Kalkulačka splátek CETELEM
25500 Kč s DPH

21074 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CZ272A#B19
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
Multifunkce HP LaserJet Pro 500 M570dw A4 bar/30str| USB|...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Dokončete úlohy rychleji, produkujte působivé barevné materiály a využijte funkce rychlé nastavení a připojení[1],[2]. Se službou HP ePrint můžete tisknout ze svého smartphonu nebo tabletu[3]. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety[4].


Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, efektivní zpracovávání úloh pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti připojení k síti a které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí.
Funkce


Zvyšte svůj výkonnostní potenciál.
Zvyšte produktivitu a dokončete úlohy skenování rychleji pomocí skeneru s dvojitou hlavou a jedním průchodem.


Tiskněte dokumenty rychlostí až 30 str./min[5]. Spolehněte se na velký doporučený měsíční objem tisku 1500 až 4000 stran.


Převeďte tištěné kopie na digitální soubory pro jejich snadnou distribuci i ukládání a produkujte bezvadné kopie.
S podavačem dokumentů na 50 listů a automatickým oboustranným tiskem snadno zajistíte trvalou produktivitu vašich úloh.


Pochlubte se působivým barevným podáním.
Zjednodušte práci: můžete rychle otevírat, ukládat a tisknout firemní materiály pomocí barevného dotykového displeje 8,89 cm (3,5'')[6].
Udělejte maximální dojem – optimalizujte nastavení barev a získejte obrázky s živými barvami a neuvěřitelným rozlišením.


Vytvářejte špičkové marketingové materiály přímo v kanceláři – s použitím široké řady médií a v různých velikostech.
Začněte pracovat rychleji s předinstalovými kazetami. Získejte lepší hodnotu s volitelnými vysokokapacitními kazetami[7].
Užívejte si rychlé a snadné nastavení a zůstaňte připojeni


Funkce HP Smart Install umožňuje rychlé uvedení do provozu bez nutnosti instalovat tiskárnu s diskem CD[8]. Pomocí funkce automatického bezdrátového připojení HP snadno nastavíte připojení k bezdrátové síti[1].
Se službou HP ePrint můžete tisknout ze svého smartphonu nebo tabletu[3]. Můžete snadno odesílat tisky ze zařízení bez síťového připojení[2],[9].
Využívejte prostředky efektivněji pomocí bezdrátového připojení a pevného připojení 10/100/1 000-T Gigabit Ethernet – umožňují přístup, tisk a sdílení dokumentů[10].
Tuto multifunkční tiskárnu můžete proaktivně spravovat pomocí aplikace HP Web Jetadmin, která umožňuje vzdálené monitorování kancelářského tisku a nastavení zařízení.


Pomozte snížit dopad na životní prostředí.
Pomozte šetřit energii s technologiemi automatického zapínání/vypínání HP, okamžitého kopírování a okamžitého náběhu[11].


Šetřete prostředky a papír s automatickým oboustrannými tiskem.
Konzola HP EcoSMART nabízí centralizované, snadno přístupné možnosti nastavení úspory energie a vlastností tiskárny.


Snižte svůj dopad na životní prostředí – originální tonerové kazety HP LaserJet můžete snadno recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners[4].


Podrobnosti - viz Datasheet


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Multifunkce HP LaserJet Pro 500 M570dw A4 bar/30str| USB| WIFI| duplex| 2,31 Kč
Diskuze k produktu: hp-laserjet-pro-500-color-mfp-m570dw není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.