vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet Pro 500 MFP M521dn /A4, 40ppm,USB,LAN

Kalkulačka splátek CETELEM
16703 Kč s DPH

13804 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: A8P79A#B19
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP LaserJet Pro 500 MFP M521dn /A4, 40ppm,USB,LAN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety.

Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, přístup k rychlým příkazům pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti připojení k síti a které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí.

Funkce:

Dokončete své úlohy rychleji - bez dlouhých prostojů - pomocí skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem
· Udržte si špičkovou produktivitu s rychlostí tisku až 40 str./min. Spolehněte se na velký doporučený měsíční objem tisku 2000 až 6000 stran.
· Se vstupním zásobníkem na 600 listů, který je rozšiřitelný na 1 100 listů, a výstupním zásobníkem na 250 listů můžete bezstarostně zpracovávat velkoobjemové tisky.
· Skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem zajistí rychlejší dokončení úloh. Můžete naskenovat dokumenty a vzniklé digitální soubory jedním krokem odeslat na e-mail, do cloudu, do síťových složek nebo na jednotku USB.
· Šetřete papír s funkcí oboustranného tisku a používejte automatický podavač dokumentů na 50 listů pro zvýšení produktivity.

Pracuje chytřeji - můžete otevírat, ukládat a tisknout materiály pomocí barevného dotykového displeje 3,5" (8,89 cm)
· Snadné plnění řady úloh zahrnujících tisk, kopírování, skenování a faxování. Za okamžik je hotovo - vše přímo pomocí multifunkční tiskárny.
· Otevírejte, ukládejte a tiskněte webový obsah přes dotykový displej multifunkční tiskárny pomocí podnikových aplikací instalovaných v zařízení.
· Šetřete čas se snadno použitelnými originálními kazetami HP a snižte náklady pomocí volitelných vysokokapacitních tonerových kazet.
· Tuto multifunkční tiskárnu můžete efektivně spravovat pomocí aplikace HP Web Jetadmin, která umožňuje monitorování kancelářského tisku a stavu zařízení.

Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD a bezdrátové sdílení zařízení po celé kanceláři
· Užívejte si nevídanou flexibilitu: se službou HP ePrint můžete tisknout ze svého smartphonu nebo tabletu prakticky odkudkoli.
· Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD. Pomocí funkce automatického bezdrátového připojení HP snadno nastavíte připojení k bezdrátové síti.
· Využívejte prostředky efektivněji pomocí bezdrátového připojení a pevného připojení 10/100/1 000-T Gigabit Ethernet, které umožňují snadný přístup k tisku a sdílení dokumentů.
· Tiskové úlohy můžete vytáhnout přímo z kapsy - zařízení podporuje tisk z paměťových zařízení připojených přes port USB.

Šetřete energii s technologiemi automatického zapínání/vypínání HP, okamžitého kopírování a okamžitého náběhu
· Pomozte šetřit energii a snížit dopad na životní prostředí. Používejte technologii kopírování s okamžitým náběhem HP a technologii automatického zapínání/vypínání HP.
· Konzola HP EcoSMART nabízí okamžitý přístup k možnostem nastavení úspory energie a k nastavením tiskárny. Můžete tak centrálně nastavit všechny vaše tiskárny na nižší spotřebu energie a efektivnější využívání prostředků.
· Snižte zatížení životního prostředí a své náklady s funkcí pro automatický oboustranný tisk.
· Díky programu HP Planet Partners můžete snadno a bezplatně recyklovat kazety.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet Pro 500 MFP M521dn /A4, 40ppm,USB,LAN
Diskuze k produktu: hp-laserjet-pro-500-m521dn-mfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.