vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet Pro M252dw Barevná laserová tiskárna

Kalkulačka splátek CETELEM
7385 Kč s DPH

6103 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tiskárny
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: B4A22A#B19
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP LaserJet Pro M252dw Barevná laserová tiskárna
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP Color LaserJet Pro M252dw je barevená laserová tiskárna s výkonem 18 stran / min. Nemusíte tak dlouho čekat na vaše dokumenty. Kromě toho, že tiskne velmi rychle, tak po 11,5 sekundách od zapnutí je připravena k tisku - takže čekací doba se tím hodně zkracuje.

Vytisknuté dokumenty zobrazí v rozlišení 600 x 600 dpi, tedy v jasném a zřetelném zobrazení. Nejvyšší snadnost použití zaručuje praktický barevný dotykový displej. Zde můžete provést nastavení pohodlně tlakem prstu. Krome toho, ovládací panel se 7,6 cm je dostatečně velký, aby snadno zajistil všechna možní nastavení.

Díky připojení k Wi-Fi můežete sdílet tiskárnu snadno bez změti drátu. A tisknout můžete i pomocí portu USB 2.0. Tiskárna je zvláště vhodná pro soukromé použití a přesvědčí vás velmi dobrými výsledky.

- Provoz fleet: Obdržíte výtisky téměr okamžitě
- Mobilní tisk
- Vysoké rozlišení
- Rychlost: 18 stran / min
- Start: 11,5 sekund
- Dotykový barevný displej
- Připojení přes Wi-Fi


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet Pro M252dw Barevná laserová tiskárna
Diskuze k produktu: hp-laserjet-pro-m252dw-barevna-laserova-tiskarna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.