vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP lt4112 LTE/HSPA+ 4G Mobile Module

Kalkulačka splátek CETELEM
3745 Kč s DPH

3095 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E5M74AA
Výrobce: HP
Váha: 0,006
Záruka: 12 měsíců
HP lt4112 LTE/HSPA+ 4G Mobile Module
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modul pro mobilní připojení LTE/HSPA+ 4G HP lt41112 pro vybrané notebooky HP Business používá integrovanou technologii sítě WWAN, která umožňuje připojení a povoluje roaming v bezdrátových sítích v mnoha zemích, především v Evropě a v některých zemích Pacifické Asie.

Stahujte elektronickou poštu, procházejte internetové stránky a připojujte se k podnikovým sítím z libovolného místa v oblasti s pokrytím. Vyhrazená šířka pásma pomáhá zajistit vyšší zabezpečení připojení ve srovnání s veřejnými bezdrátovými sítěmi.
Flexibilní a automatický výběr nejlepších dostupných datových služeb v daném místě, ať už se jedná o LTE FDD, GSM / GPRS / EDGE nebo WCDMA/HSPA+. To je užitečné především pro uživatele, kteří využívají roaming v několika různých sítích.
Užívejte si svobodu připojení na více místech, rychlost širokopásmového připojení a pokrytí sítí 4G.
Z výroby konfigurovatelné možnosti pro dodatečný výběr notebooků HP. Podrobnější informace o kompatibilitě najdete ve stručných specifikacích vašeho notebooku.
Na modul širokopásmového připojení HP se vztahuje roční omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici sedm dnů v týdnu, 24 hodin denně a v diskusních fórech online. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.

Hmotnost: 6 g
Minimální rozměry (Š x H x V): 4,2 x 3 x 0,23 cm

Kompatibilní produkty:
HP EliteBook 820
HP EliteBook 840
HP EliteBook 850
HP ProBook 640
HP ProBook 645
HP ProBook 650
HP ProBook 655
HP ZBook 14
HP ZBook 15
HP ZBook 17
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP lt4112 LTE/HSPA+ 4G Mobile Module
Diskuze k produktu: hp-lt4112-lte-hspa-4g-mobile-module není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.