vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LTO6 Ultrium 6.25TB BaFe RW Data Tape

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1159 Kč s DPH

958 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C7976B
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 36 měsíců
HP LTO6 Ultrium 6.25TB BaFe RW Data Tape
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP PŘEPISOVATELNÉ ZÁLOHOVACÍ MEDIUM LTO6 Ultrium 6,25TB BaFe

Důkladně testovány, LTO kazety splní všechny vaše požadavky na maximální spolehlivost při obnovení dat, která nabízí vysokou hustotu, snadnou správu a škálovatelné ukládání a zálohování výkonu. Krycí šest generací kapacity - LTO-1 (200 GB), LTO-2 (400 GB), LTO-3 (800 GB), LTO-4 (1,6 TB), LTO-5 (3 TB), LTO-6 (6.25 TB) - a s přenosovou rychlostí až 1,4 TB / h LTO-6, je platformou každou potřebu a rozpočet. Od generace LTO-3, LTO Ultrium WORM kazety umožňují vytvoření vyhovujících, trvalých a pojištěných archivů. Od generace LTO-4, bezpečné šifrování AES-256 nabízí ještě vyšší úroveň zabezpečení dat a dodržování nejpřísnějších průmyslových předpisů, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k datům. Od generace LTO-5, LTO Linear Tape File System je pomocí pásky stejně jednoduchý, flexibilní, přenosný a intuitivní jako při použití jiného výměnitelného média jako je USB disk.

Nejvyšší kapacita a výkon z jiné srovnatelné páskové technologie.
HP LTO-6 Ultrium může zapisovat a číst ryclostí 1,4 TB / hod, skladování, šifrování a ochranu až 3 TB na jedné kazetě.70% nárůst v počtu stop má zvýšit bitovou hustotu, což umožňuje více dat se zaznamenávají do stejného prostoru na pásce. Díky LTO Ultrium paměťovému čipu paměťové kazety přináší rychlejší přístupovou dobu a lepší monitoring médií.

ULTRA SPOLEHLIVOST
Nadřazený "smart grabber" mechanismus a mechanické blokování, slouží k tomu aby se zabránilo vtažení vodícího leaderu uvnitř pásky. Senzory detekují správné připojení a zabráňují ztrátě vůdce, který by zničil pásku. Zjednodušená cesta pásky ke snížení opotřebení a vytváření nečistot (důležité pro automatizaci). HP zbrusunové kvalifikační testovací postupy (zatížení / odlehčení, Shoeshine, pádové zkoušky a testování stresu na životní prostředí), jdou daleko nad rámec toho, co je nutné pro logo LTO Ultrium. Tím je zajištěna maximální spolehlivost pro obnovu dat. Společnost HP zaručuje LTO Ultrium kazety až nad 30 let archivační životnosti. To zajišťuje že podniky mohou splňovat stále rostoucí požadavky nařízení pro uchovávání a archivaci dat.

BEZPEČNOST
verze poskytuje bezpečné a kompatibilní ukládání dat. Šifrování pro zvýšení bezpečnosti dat na HP LTO-4, LTO-5 a LTO-6 Ultrium. Soulad s FIPS 140-2 Level 1 bezpečnostní standard.

POMĚR CENY A KVALITY
Otevřená standardní technologie zaručuje kompatibilitu napříč generacemi produktů a dává vám větší výběr.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LTO6 Ultrium 6.25TB BaFe RW Data Tape
Diskuze k produktu: hp-lto6-ultrium-625tb-bafe-rw-data-tape není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.