vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP MC06062 NB Battery - BATTERY

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1419 Kč s DPH

1173 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: N2L86AA#ABB
Váha: 0,32
Záruka: 12 měsíců
HP MC06062 NB Battery - BATTERY
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP MC06 Notebook Battery

Důkladně testováno, ověřená bezpečnost, záruka kvality. Při nákupu baterie HP si zároveň kupujete důvěru. Nevidíte, co je uvnitř. Nejste součástí výrobního procesu.Věříte společnosti HP, že se postará o veškerá rizika. Společnost HP vám představuje důkladně testovanou baterii, s důrazem na bezpečí a kvalitu. Kdykoli.

Můžete jej napájet, kdykoli potřebujete
- Poskytuje vašemu notebooku napájení, takže vy můžete nerušeně sledovat filmy, prohlížet Facebook, dívat se na YouTube, hrát hry nebo dohánět pracovní povinnosti.

Pro váš život na cestách
- Tato baterie vám spolehlivě nabídne 3,5 až 7,5 hodiny provozu, během kterého můžete zůstat připojeni a bavit se bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Nízký profil
- Tenká baterie je nenápadně umístěna ve spodní části notebooku. Notebook tak nabízí čistý vzhled bez dodatečné zátěže nebo výstupků.

Bezstarostné používání
- 1letá omezená záruka společnosti HP zaručuje, že po dlouhou dobu životnosti produktu můžete být klidní. Jedná se o 365 dnů, během kterých se o baterie nemusíte vůbec strachovat.

Baterie pro notebook HP MC06 je kompatibilní s notebooky řad HP ENVY: 15-ae100, 17-n000, m7-n000.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP MC06062 NB Battery - BATTERY
Diskuze k produktu: hp-mc06-notebook-baterie není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.