vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP MicroServer Gen8 G1610T, 4GB RAM, 4 x LFF HDD

Kalkulačka splátek CETELEM
6223 Kč s DPH

5143 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 819185-421
Výrobce: HP Enterprise
Váha: 0,5
Záruka: 12 měsíců
HP MicroServer Gen8 G1610T, 4GB RAM, 4 x LFF HDD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Malý, tichý a levný firemní pomocník Hledáte takové řešení, které vám umožní vybudovat kvalitní a přitom cenově dostupné řešení vaší počítačové sítě? Server HP ProLiant MicroServer Gen8 je malý, tichý a stylově designovaný pomocník, ideální pro roli primárního serveru v menší společnosti. Poskytuje ideální poměr ceny a výkonu, takže podnikům šetří peníze a navíc zajišťuje vysoký výkon a bezpečnost. Jednoduchost a efektivita především HP ProLiant MicroServer přichází na trh vybaven systémem HP iLO4, který zajišťuje přístup k nejnovějším inovacím jako „Inteligent Provisioning“ pro jednoduchou a snadnou instalaci. Tento server rovněž disponuje vloženým panelem pro vzdálenou správu, takže odpadají náklady na on-site administraci a případné cestovní náklady. Monitorovací systém navíc zajišťuje efektivní a přesně cílené řešení případných problémů. Jak na tom server je poznáte podle sady modrých LED diod. Moderní router a rozhraní usnadňují administraci Tento server podporuje PS110 Wireless VPN Router, který zajišťuje access point pro bezdrátové připojení připojení v kanceláři, disponuje také technologií VPN pro bezpečný vzdálený přístup. Toto zařízení je rovněž kompatibilní s řadou Switchů HP PS1810. Jejich uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje pohodlné a konsolidované sledování provozu v síti, takže pracovní úkoly mohou být řešeny efektivně a s odpovídající prioritou. Rovněž není problém přenášet velké množství dat díky agregaci. Externí zdroje? Žádný problém Server HP ProLiant MicroServer Gen8 je designován tak, aby jeho uživatel měl co nejsnadnější přístup (tool-less) k pevnému disku. Stejně tak najdete PCI sloty, které slouží k rychlé instalaci nebo update. Do konceptu snadného přístupu pak zapadají také dva přední USB sloty. Licenční řešení iLO Essentials navíc umožňuje připojit média z uživatelského zařízení na serverové a dostávat tak zprávy o aktivitě na serveru. Porty USB 3.0: 3x USB 2.0: 2x Grafický port: VGA D-SUB K dispozici také LAN Rozměry Šírka: 229,7mm Výška: 232,4mm Hloubka: 245,1mm Hmotnost: 6,8kg Technické údaje Provedení serveru: Tower Typ procesoru: Intel Celeron Dual Core Počet instalovaných procesorů: 1 Maximální počet procesorů: 1 Kapacita paměti: 4 GB Maximální paměťová kapacita serveru: 8 GB Technologie serverového řadiče: SATA RAID: 10 Počet instalovaných HDD: 0 Maximální počet HDD v serveru: 4 Velikost L2 cache: 2 MB Výška serveru: 3U


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP MicroServer Gen8 G1610T, 4GB RAM, 4 x LFF HDD
Diskuze k produktu: hp-microserver-gen8-g1610t-4gb-ram-4-x-lff-hdd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.