vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP MS Windows Server 2012 R2 Foundation, CZ/ENG/PL/RU, BIOS lock HP

Kalkulačka splátek CETELEM
4559 Kč s DPH

3768 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 748920-421
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 3 měsíců
HP MS Windows Server 2012 R2 Foundation, CZ/ENG/PL/RU, BI...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation CZ/ENG. OS můžete zakoupit s novým serverem HP ProLiant. V základu OS je 15 klientských licence (CAL).

- podpora pouze jednosocketových serverů
- max 32GB RAM
- bez Hyper-V
- limit na 15 uživatelů, kteří jsou pokrytí základní licencí OS.

Operační systém Microsoft Windows Server 2012 Foundation je určen pouze pro jednoprocesorové servery HP ProLiant. Jedná se o základní verzi, která nepodporuje virtualizační nástroj Hyper-V. Řešení Microsoft Windows Server 2012 Foundation je licencováno na základě počtu uživatelských účtů. Každá licence je omezena na maximální počet 15 uživatelských účtů. Každý uživatelský účet může být navíc přidělen pouze jednomu konkrétnímu uživateli. Produkt Windows Server 2012 Foundation je tedy ideálním produktem pro malé firmy s méně než 15 uživateli. Jde o cenově dostupnou platformu pro zajišťování základních funkcí IT, jako jsou sdílení souborů a tiskáren, vzdálený přístup a zabezpečení. Pomůže optimalizovat vaše informační technologie z hlediska využívání cloudových služeb, abyste dokázali dosáhnout plnění jedinečných potřeb své organizace v plném rozsahu. Jednoduché a známé prostředí Microsoft Windows zrychluje v organizacích pochopení a používání těchto technologií.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP MS Windows Server 2012 R2 Foundation, CZ/ENG/PL/RU, BIOS lock HP
Diskuze k produktu: hp-ms-windows-server-2012-r2-foundation-cz-eng-bios-lock-hp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.