vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP MS WS12 R2 Standard CZ + ENG OEM

Kalkulačka splátek CETELEM
18799 Kč s DPH

15536 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 748921-421
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 3 měsíců
HP MS WS12 R2 Standard CZ + ENG OEM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP SW Windows Server 2012 R2 Standard Operační systém Windows Server 2012 R2 využívají firmy po celém světě a díky jeho širokému spektru funkcí umožňuje IT specialistům využívat efektivně výkon serverových stanic nebo u nadnárodních korporací vytvářet obrovská datacentra. Vydání operačního systému Windows Server 2012 nově definuje kategorii serverů, přináší stovky nových funkcí a vylepšení v oblastech virtualizace, sítí, ukládání, uživatelského prostředí, cloud computingu, automatizace a dalších.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP MS WS12 R2 Standard CZ + ENG OEM
Diskuze k produktu: hp-ms-ws12-r2-standard-cz-eng-oem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.