vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NVIDIA Quadro K620 2GB DDR3, PCIe Card, 1x DVI-I (dual link), 1x display port(DP to DVI adapter included)

Kalkulačka splátek CETELEM
4676 Kč s DPH

3864 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: J3G87AA
Váha: 0,133
Záruka: 24 měsíců
NVIDIA Quadro K620 2GB DDR3, PCIe Card,  1x DVI-I (dual l...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Spolehněte se na působivý aplikační výkon pro náročnější 3D modely a soubory dat s grafickou kartou NVIDIA Quadro K620 a jejími 2 GB vyhrazené paměti.
S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnu snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací. Plynule manipulujte se svými 3D modely a soubory dat s 2 GB paměti DDR3.Získejte 3D výkon s jedním slotem a nízkým profilem, který se vejde i do skříně nejkompaktnějších pracovních stanic, a do kompletní řady pracovních stanic HP Z, a nevyžaduje externí zdroj napájení.Používejte zobrazení s mimořádně vysokými rozlišeními jako 4 096 x 2 160 při 60 Hz s 30bitovými barvami, která lze snadno spravovat pomocí technologií NVIDIA Mosaic a NVIDIA nView.Grafickou kartu NVIDIA Quadro K620 2 GB podporují následující pracovní stanice HP Z: Z440, Z640, Z840
Technické údaje Hmotnost 0,133 kg
Minimální rozměry (Š x H x V) 6,89 x 16 cm
Co je obsaženo v krabici Grafická karta NVIDIA Quadro K620 2 GB; Nízkoprofilový držák; Adaptér DP na DVI-D; Dokumentace
Záruka Na grafickou kartu NVIDIA Quadro K620 se vztahuje jednoletá omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Náhradní díly a servis jsou poskytovány u zákazníka během následujícího pracovního dne. Telefonická podpora je dostupná pro diagnostiku dílů a instalaci. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NVIDIA Quadro K620 2GB DDR3, PCIe Card, 1x DVI-I (dual link), 1x display port(DP to DVI adapter included)
Diskuze k produktu: hp-nvidia-quadro-k620-2gb-gddr3-128bit-pcie-x16-card-low-profile-bracket není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.