vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NVIDIA Quadro M2000 4GB GDDR5, PCIe Card, 4x display port 1.2

Kalkulačka splátek CETELEM
12017 Kč s DPH

9931 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T7T60AA
Váha: 0,24
Záruka: 24 měsíců
NVIDIA Quadro M2000 4GB GDDR5, PCIe Card, 4x display port...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Získejte bleskový výkon a pracujte interaktivně s modely a scénami v aplikacích CAD, DCC a lékařských aplikacích díky nové architektuře grafického procesoru Maxwell v podobě flexibilní, jednoslotové grafické karty NVIDIA Quadro M2000.
Těšte se na mimořádně rychlé vizualizace a výpočetní výkon ultra rychlé paměti GDDR5 4GB a jader CUDA s paralelním zpracováváním dat. Připojte až čtyři monitory 4K nebo dva monitory 5K nebo jeden projektor 8K pomocí čtveřice portů DisplayPort 1.2 a spravujte je pomocí přiložených technologií NVIDIA Mosaic™ a NVIDIA nView. Dopřejte si působivější spolupráci s ostatními díky volitelným technologiím 3D Vision™ a 3D Vision Pro. Karta NVIDIA GPU Boost vám umožní zvýšit výkon aplikací v reálném čase při zachování standardního odběru napájení a teploty. S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnu snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací. Kompatibilní s Z240 CMT, Z440, Z640, Z840.
Hmotnost 0,23 kg
Minimální rozměry (Š x H x V) 110 x 167 mm
Co je obsaženo v krabici Grafická karta; Dokumentace
Záruka Na grafickou kartu NVIDIA Quadro M2000 se vztahuje jednoletá omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Náhradní díly a servis jsou poskytovány u zákazníka během následujícího pracovního dne. Telefonická podpora je dostupná pro diagnostiku dílů a instalaci. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NVIDIA Quadro M2000 4GB GDDR5, PCIe Card, 4x display port 1.2
Diskuze k produktu: hp-nvidia-quadro-m2000-4gb-graphics není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.