vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Nvidia NVS 510 PCIex16 2GB 4xMini-DP

Kalkulačka splátek CETELEM
11155 Kč s DPH

9219 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C2J98AA
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Nvidia NVS 510 PCIex16 2GB 4xMini-DP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podnikové grafické řešení NVIDIA NVS 510 poskytuje spolehlivou hardwarovou a softwarovou platformu pro stabilní prostředí a robustní nástroje pro správu IT umožňující bezproblémové zavedení v podnikové struktuře.
Funkce Spolu se softwarem pro pokročilou správu NVIDIA nView a technologiemi NVIDIA Mosaic je NVS 510 ideálním grafickým procesorem podnikové třídy pro uživatele, kteří využívají jedno velké zobrazení nebo několik menších zobrazení, neboť nabízí optimální vyvážení výkonu, spotřeby energie a zvukových vlastností.Nízkoprofilové profesionální grafické řešení umožňuje současně řídit 4 displeje.Unified Driver Architecture (UDA): Součást unifikovaného softwarového prostředí NVIDIA Forceware. Jednotná architektura ovladačů NVIDIA zaručuje dopřednou i zpětnou kompatibilitu se softwarovými ovladači. Usnadňuje upgrade na nové produkty NVIDIA, protože nejnovější ovladač podporuje všechny současné produkty NVIDIA.
Technické údaje Hardwarová kompatibilita Grafickou kartu NVS 510 podporují tyto pracovní stanice HP: - Z220, Z420, Z620, Z820
Rozměry (Š x H x V) 6,88 x 16 mm
Co je obsaženo v krabici Grafická karta NVIDIA NVS 510, 2 GB; 4x Mini-DisplayPort pro adaptéry DisplayPort; Dokumentace
Záruka Na grafickou kartu NVIDIA NVS 510 se vztahuje roční omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Náhradní díly a servis jsou poskytovány u zákazníka během následujícího pracovního dne. Telefonická podpora je dostupná pro diagnostiku dílů a instalaci. Záruka podléhá konkrétním omezením a výjimkám.
HP QuickSpecs .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Nvidia NVS 510 PCIex16 2GB 4xMini-DP
Diskuze k produktu: hp-nvidia-quadro-nvs-510-1gb-pcie-x16-card není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.