vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Skříň a stojan pro tiskárnu HP Officejet Enterprise (X585, X555)

Kalkulačka splátek CETELEM
10503 Kč s DPH

8680 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: B5L08A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Skříň a stojan pro tiskárnu HP Officejet Enterprise  (...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled
Robustní sladěný podstavec pro tiskárny HP umožňuje umístit tiskárnu pro snadný přístup, a navíc přidává úložný prostor na další papíry a spotřební materiál. Kompatibilní s multifunkční barevnou tiskárnou HP Officejet Enterprise X585 a HP Officejet Enterprise X555.Řada multifunkčních barevných tiskáren HP Officejet Enterprise X585; Řada barevných tiskáren HP Officejet Enterprise X555

Technické údaje
Hmotnost 26,3 kg Minimální rozměry (Š x H x V) 641 x 628,5 x 930 mm Co je obsaženo v krabici Skříň a podstavec tiskárny; Instalační příručka Záruka 90 dní, pouze díly (3R)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Skříň a stojan pro tiskárnu HP Officejet Enterprise (X585, X555)
Diskuze k produktu: hp-officejet-enterprise-printer-cabinet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.