vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Power Pack 7600

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
722 Kč s DPH

597 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP Power Pack 7600
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Koncentrovaná energie
HP Power Pack 7600 vás nenechá na holičkách ani v těch nejodlehlejších lokalitách. Díky kapacitě 7 600 mAh budete mít s sebou vždy dostatek energie pro několikanásobné nabití vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Kvalita a bezpečí
Spolehněte se na kvalitní a odolné zpracování. S HP Power Pack 7600 se nemusíte bát o nadměrné nabití, nedostatečné nabití nebo přehřátí. O aktuálním stavu nabití integrované baterie vás budou spolehlivě informovat LED indikátory.

Nabíjejte dvě zařízení
Pomocí 2x USB výstupu můžete pohodlně nabíjet dvě zařízení současně. Jeden z výstupů vás navíc potěší hodnotou 2,1 A, takže energii do baterie mobilního telefonu nebo tabletu načerpáte stejně rychle jako doma.


Rozměry produktu (š x h x v)

•105 x 65 x 26 mmHmotnost produktu

•0,19 kgCo je obsaženo v krabici

•Napájecí sada
Kabel USB
Balíček pro rychlé spuštění
Záruka a dokumentace.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Power Pack 7600
Diskuze k produktu: hp-power-pack-7600-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.