vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Premium Instant-Dry Satin Photo Paper 60"

Kalkulačka splátek CETELEM
5825 Kč s DPH

4814 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: Q8000A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Premium Instant-Dry Satin Photo Paper 60"
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Fotografický rychleschnoucí papír se saténovým povrchem HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper, 1 524 mm, role 30,5 m, 260 g/m2 dle testovací normy ISO 536.

Fotografický papír se saténovým povrchem s okamžitým schnutím HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper přináší jedinečnou kvalitu obrazu. Je kompatibilní s inkousty dye a UV inkousty odolnými proti blednutí a nabízí vynikající všestrannost napříč širokou škálou fotografických aplikací či jiných grafických zobrazení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Premium Instant-Dry Satin Photo Paper 60"
Diskuze k produktu: hp-premium-instantdry-satin-photo-paper-60 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.