vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Pro Slate 8 Smart Cover

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
855 Kč s DPH

707 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K3P99AA
Záruka: 12 měsíců
HP Pro Slate 8 Smart Cover
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S obalem HP Pro 8 Smart můžete svůj tablet zakrýt a přenášet, pohodlně postavit na stůl a také prodloužit životnost jeho baterie.
Snadný přístup k tlačítkům, ovládacím prvkům, kamerám a konektorům bez nutnosti vytahovat tablet z pouzdra. Sklopte pouzdro dozadu a nastavte si potřebný úhel prohlížení díky konstrukci s otočným kloubem.
Určeno pro HP Pro Slate 8
Rozměry produktu (š x h x v) 20,9 x 14,2 x 1,75 cm Hmotnost produktu 0,289 kg Co je obsaženo v krabici Obal HP Pro 8 Smart Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Pro Slate 8 Smart Cover
Diskuze k produktu: hp-pro-slate-8-smart-cover-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.