vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Pro x2 612 Travel Keyboard EURO

Kalkulačka splátek CETELEM
4430 Kč s DPH

3661 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP Pro x2 612 Travel Keyboard EURO
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doplňte svůj tablet o mobilní odnímatelné řešení. Pomozte chránit displej svého tabletu HP Pro x2 612 G1 a pracujte na cestách chytřeji a bez kompromisů s plnohodnotnou cestovní klávesnicí HP Pro x2 612 - pouzdrem a klávesnicí v jednom.


• Plnohodnotná ostrůvková podsvícená klávesnice s řadou funkčních tlačítek a klávesových zkratek, LED indikátory a clickpadem pro snadnou tvorbu obsahu a rychlé zadávání dat se vyznačuje rovnoměrnou rychlostí stisku kláves a hmatovou odezvou.
• Užijte si snadné možnosti připojení k externím zařízením s portem USB 3.0 a mějte pod kontrolou své komunikační možnosti s integrovaným kombinovaným zvukovým konektorem. Dobijte energii připojením adaptéru tabletu ke konektoru DC na klávesnici.
• Chraňte svůj tablet a jeho obrazovku fóliovým pouzdrem s magnetickým zapínáním, které lze rozložit k prohlížení obrazovky v úhlu 120°. Tablet uvnitř fólie zajistíte pomocí konektoru a integrovaného držáku.
• Pouzdro s odolnou hliníkovou konstrukcí na spodní straně a broušeným polyuretanovým designem zajišťuje ochranu proti opotřebení v kanceláři i mimo ni.Rozměry produktu (š x h x v)

•22,6 x 31,4 x 0,6 cmHmotnost produktu

•715 gmCo je obsaženo v krabici

•Klávesnice
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Pro x2 612 Travel Keyboard EURO
Diskuze k produktu: hp-pro-x2-612-travel-keyboard-euro-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.