vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Roar Mini BT Green Speaker

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
515 Kč s DPH

426 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP Roar Mini BT Green Speaker
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skvělý trojúhelníkový reproduktor k Vašemu mobilnímu telefonu, tabletu, nebo herní konzoli. Je malý (7,6 x 7,6 cm) a kompaktní. Kovová slitina zaručuje pevnost a odolnost i při nepříznivých podmínkách. Gumová ovládací tlačítka vydrží i drsnější zacházení. Reproduktor spárujete se svým mobilem během pár sekund přes Bluetooth rozhraní. Díky své tuhosti hraje velice pěkně a nahlas.

V balení naleznete praktický obal a napájecí kabel USB. Na svojí vestavěnou baterii bude hrát a bavit 6,5 hodiny. Reproduktor má zabudovaný hlasitý odposlech, který nahradí handsfree. Na značkovém internetovém obchodě je k dispozici v atraktivních barvách pro Vaše potěšení!
Rozměry produktu (š x h x v)80 x 78 x 72 mm
Hmotnost produktu0,25 kg
Co je obsaženo v krabiciReproduktor HP, kabel USB, stručná úvodní příručka, záruční list, informace o produktu, přepravní pouzdro
Výstupní výkonVýstupní výkon 2,5 W z 40mm reproduktoru
85 dB SPL


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Roar Mini BT Green Speaker
Diskuze k produktu: hp-roar-mini-bt-green-speaker není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.