vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Scanjet 300 /A4, 4800x4800dpi, USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2206 Kč s DPH

1823 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: L2733A#B19
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Scanjet 300 /A4, 4800x4800dpi, USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ušetřete si čas díky vysokým rychlostem skenování a intuitivním ovládacím prvkům. Rychle ho nainstalujte pomocí jednoho kabelu. Užijte si detaily dokumentu s vysokým rozlišením. Tlačítka pro skenování jedním dotykem vám umožní rychle se pustit do práce a začít sdílet. Tento kompaktní skener můžete umístit téměř kamkoli.

Neztrácejte produktivitu díky kvalitnímu univerzálnímu skenování dokumentů
• Rychleji dokončujte úlohy – naskenujte jednostránkový A4 dokument již během 14 sekund při rozlišení 200 dpi nebo fotografii ve formátu 10 x 15 cm již za 21 sekund při rozlišení 200 dpi.
• Rychle kopírujte dokumenty pomocí tlačítka pro kopírování jedním dotykem.
• Ušetřete čas díky snadno použitelným ovládacím prvkům. Rychle se připojte a nastavte vše potřebné pomocí jediného kabelu.
• Získejte přesné výsledky při skenování důležitých dokumentů a obrázků. Zachyťte jemné detaily obrazu při rozlišení až 4800 x 4800 dpi a 48bitových barvách.

Snadno skenujte a archivujte dokumenty
• Ušetřete čas díky pohodlným možnostem skenování jediným dotykem. Zaznamenávejte a odesílejte snímky přímo do e-mailu nebo souboru PDF – a tiskněte nebo kopírujte snímky pouhým dotykem.
• Skenujte několik položek najednou – včetně vizitek, příjmových dokladů a fotografií a automaticky je uložte jako samostatné soubory.
• Vytvářejte výtisky, které potřebujete: dodaný software pro úpravu fotografií ArcSoft PhotoStudio 6 použijte ke snadným úpravám, vyhledávání a uspořádání snímků pro tisk ve více velikostech.

Ušetřete ve své kanceláři cenné místo s tímto kompaktním skenerem, který se vejde téměř kamkoli
• Nainstalujte ho a pracujte, kde chcete: tento kompaktní skener s orientací na šířku se ve vaší kanceláři vejde téměř kamkoli.
• Snadno skenujte knihy, časopisy a vázané materiály pomocí závěsného víka skeneru, což zajistí velkou přehlednost.
• Eliminujte potřebu napájecího kabelu – tento skener napájený prostřednictvím USB pomáhá šetřit energii zapojením přímo do počítače.

Technické údaje:
Typ skeneru: Ploché provedení
Rozlišení optického skenování: Až 4800 dpi
Bitová hloubka: 48bitové
Stupňů šedé: 256
Rychlost zpracování úlohy: Převod barevné fotografie 10 x 15 cm do souboru (200 dpi, 24 bitů, formát TIFF): přibližně 21 sekund při skenování jednoho obrázku
Převod stránky textu formátu A4 do aplikace Microsoft Word: přibližně 30 sekund při skenování jednoho obrázku
Příprava barevné fotografie formátu 10 x 15 cm (150 dpi, 24 bitů) ke sdílení nebo odeslání: přibližně 37 sekund při skenování jednoho obrázku
A4 PDF do e-mailu(300 dpi, 24 bitů): přibližně 37 sekund při skenování jednoho obrázku.
Maximální velikost skenu (na ploše): 216 x 297 mm (omezení velikostí souboru naskenovaného obrazu 2 GB pro Windows, 1 GB pro Mac, 1 GB pro Linux)
Podporované typy médií: Papír (běžný, inkoustový, fotografický, novinový, články v časopisech)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Scanjet 300 /A4, 4800x4800dpi, USB
Diskuze k produktu: hp-scanjet-300 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.