vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Ochranný kryt ElitePad

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
990 Kč s DPH

818 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: E6N31AA
Výrobce: HP
Váha: 0,26
Záruka: 12 měsíců
HP Ochranný kryt ElitePad
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zajistěte obrazovce HP ElitePad vyšší úroveň ochrany vložením do bezpečnostního obalu HP ElitePad s krytem bezpečnostního obalu HP ElitePad.

Jednoduše nacvakněte magnetický kryt do bezpečnostního obalu HP ElitePad a překlopte obrazovku HP ElitePad, aby byla chráněna před poškrábáním.
Když potřebujete stojan pro pohodlnější prohlížení obrazovky, jednoduše stáhněte obal dozadu a umístěte ho pod HP ElitePad.
Řada doplňků určená přímo pro HP ElitePad rozšiřuje možnosti využití a přemění opravdový podnikový tablet na komplexní podnikové řešení.
Získejte pocit bezpečí s jednoletou omezenou zárukou.

Hardwarová kompatibilita: HP ElitePad 900 G1 a HP ElitePad 1000 G2 s nainstalovaným bezpečnostním pouzdrem HP ElitePad (E5S90AA, E5S91AA)
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 262,7 x 177,8 x 2,1 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Ochranný kryt ElitePad
Diskuze k produktu: hp-security-jacket-cover není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.