vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Stapler/Stacker (sešívačka / stohovač) pro HP Color LaserJet M855 / M880

Kalkulačka splátek CETELEM
81211 Kč s DPH

67117 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: A2W80A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Stapler/Stacker (sešívačka / stohovač) pro HP Color La...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled
Dokončovací jednotky HP Color LaserJet zlepšují správu pracovního toku doplněním tiskárny o funkci automatického sešívání a stohování listů. Minimalizujte nutnost dozoru nad tiskárnou díky pohodlnému automatickému sešívání a třídění v přídavném výstupním zásobníku.
Funkce

Zvyšte produktivitu a ušetřete čas díky efektivnějším pracovním procesům s automatickým sešíváním. Sešívejte až 15 stránek v dokumentu a získejte funkce řazení a třídění během pracovního procesu.

S tímto velkým zásobníkem na 500 listů zvýšíte výstupní kapacitu své tiskárny a zvládnete práci s úlohami od více uživatelů.

Ušetřete si čas strávený hledáním úloh díky funkci třídění úloh do úhledných stohů.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Stapler/Stacker (sešívačka / stohovač) pro HP Color LaserJet M855 / M880
Diskuze k produktu: hp-sesivacka-stohovac-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.