vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP C6020 Wireless Desktop ALL - KEYBOARD - slovenská

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1147 Kč s DPH

948 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: P0Q51AA#AKR
Váha: 0,53
Záruka: 24 měsíců
HP C6020 Wireless Desktop ALL - KEYBOARD - slovenská
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP C6020 Wireless Desktop

Klasická. Bezdrátová. Efektivní.

Stylový výkon s bezdrátovou plnohodnotnou stolní klávesnicí a myší HP C6020. Pohodlné ovládání počítače se snadným přístupem k funkcím systému Windows 8.

Svoboda bezdrátového připojení
- Bezdrátové připojení klávesnice a myši s dosahem až 10 m pomocí praktického hardwarového klíče USB 2,4 GHz.

Výkonné klávesy
- Moderní klávesy typu „chiclet“ v provedení plnohodnotné klávesnice poskytují přístup ke kouzlům systému Windows 10 pomocí specifických funkčních kláves a zjednodušeného ovládání multimédií.

Komfortní optické ovládání
- Plynule zakřivený design hlavního těla a konturované boky jsou ideální kombinací k zajištění komfortu. A laserový snímač zajišťuje vysoce přesné ovládání polohy. Všechny jednotky jsou vybaveny baterií s prodlouženou životností až na 30 měsíců.

Funkce:
- Kontrolka o velikosti hrotu pera na klávesách Num Lock a Caps Lock indikuje zapnutí těchto funkcí. Včetně LED kontrolky vybité baterie.
- Zadávání dlouhých sekvencí čísel a provádění výpočtů v tabulkových procesorech nebo finančních programech jsou snadnější s numerickou klávesnicí – včetně volitelných kláves pro ovládání dokumentů.
- Používejte klávesnici bez omezení, protože její baterie mají životnost až 24 měsíců.
- Bezdrátová stolní klávesnice a myš HP spolupracují s většinou počítačů a tabletů s operačním systémem Windows.
- Tlačítko přepnutí do úsporného režimu spánku umožňuje rychlé zapínání a vypínání, aby se šetřila kapacita baterie, když klávesnice není používána.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP C6020 Wireless Desktop ALL - KEYBOARD - slovenská
Diskuze k produktu: hp-set-klavesnice-a-mysi-c6020-bezdratova-sk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.