vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Rameno monitoru, oddělené

Kalkulačka splátek CETELEM
3289 Kč s DPH

2718 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: BT861AA
Výrobce: HP
Váha: 6
Záruka: 12 měsíců
HP Rameno monitoru, oddělené
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Rameno pro jeden monitor HP je perfektní stolní příslušenství pro váš pracovní prostor. Elegantní a praktické rameno pro jeden monitor HP usnadní vaši práci.
Funkce
Prostorově úsporný design šetří cenné místo na stolePodporuje až jeden displej s úhlopříčkou 24" (60,96 cm)Flexibilní rameno se přizpůsobí vaší velikosti, držení těla a pracovním preferencím.Umístěte rameno do libovolné, pro vás nejpohodlnější pozice na stole a zajistěte ho nastavitelnou svorkouHP Mini řady 2100, HP Mini řady 5100, Compaq řady 300, HP řady 300, Compaq řady 400, HP řady 400, Compaq řady 500, Compaq řady 600, HP řady 600, řada mobilních tenkých klientů HP 4320t, HP ProBook řady s, HP ProBook řady m, HP ProBook řady b, HP EliteBook řady p, mobilní pracovní stanice HP; Počítač HP Compaq 6000 Pro All-in-One Business. POZNÁMKA: Některé modely nejsou dostupné ve všech oblastech.

Technické údaje
Co je obsaženo v krabici Rameno monitoru; montážní sady příslušenství pro stolní svorku a průchodku; dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Rameno monitoru, oddělené
Diskuze k produktu: hp-single-monitor-arm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.