vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Slate Ethernet Cable

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
623 Kč s DPH

515 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: H3N49AA
Výrobce: HP
Váha: 0,025
Záruka: 12 měsíců
HP Slate Ethernet Cable
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Počítačové porty. Bez počítače. S ethernetovým adaptérem HP ElitePad se můžete rychle připojit k podnikové síti* a přenášet data, sdílet soubory nebo tisknout dokumenty.

Jednoduše zapojte jeden konec adaptéru do HP ElitePad a druhý konec k síťovému kabelu.* Až jej budete chtít odpojit, jednoduše jej sbalte a běžte.
Řada doplňků určená přímo pro HP ElitePad rozšiřuje možnosti využití a přemění opravdový podnikový tablet na komplexní podnikové řešení.
Získejte pocit bezpečí s jednoletou omezenou zárukou.

Hardwarová kompatibilita: HP ElitePad
Hmotnost: 25,2 g
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 169 x 15,75 x 24,39 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Slate Ethernet Cable
Diskuze k produktu: hp-slate-ethernet-cable není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.