vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Spare Trays 4-in-1 SFF HDD Carrier

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1692 Kč s DPH

1398 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství, pouzdra k HDD
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E0V46AA
Výrobce: HP
Váha: 0,77
Záruka: 12 měsíců
HP Spare Trays 4-in-1 SFF HDD Carrier
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pomocí sady nosiče se zásuvkou na 4 pevné disky SFF HP Spare snadno zvýšíte diskovou kapacitu pracovních stanic HP Z620 a Z820.

Získáte čtyři další pozice, abyste mohli rychle a snadno přenášet pevné disky nebo diskové jednotky SSD mezi pracovními stanicemi a pracovišti.

Nosič se zásuvkou na 4 pevné disky 2,5" SFF HP (prodávaný samostatně) umožňuje vložit čtyři pevné disky nebo diskové jednotky SSD do jedné rozšiřující zásuvky. Každá pracovní stanice pojme dva takové nosiče.

Kompatibilní s: Se všemi pracovními stanicemi HP Z.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Spare Trays 4-in-1 SFF HDD Carrier
Diskuze k produktu: hp-spare-trays-4in1-sff-hdd-carrier-z620-z820 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.